Чт. Вер 29th, 2022

Заява творчої групи фільму «Українська революція»

    У 2011 – 2012 роках, під час зйомок вуличних боїв 1918-го року у Києві, наша знімальна група у страшному сні не могла уявити, що громадяни України змушені будуть знову будувати барикади, що в Києві запалають будинки і знову буде литися кров. І що на очах учасників наших зйомок, в столиці нашої країни, нелюді одягненні у військову форму, з вогнепальною зброєю знову будуть полювати на людей.

    Ми вважаємо, що люди, вбиті за участь в акціях протесту за останній час, є справжніми Героями України.

    Просимо усіх, у кого є можливість, допомогти сім`ям загиблих.

    Слава Героям!

Список загиблих станом на 17:00 21 лютого.

1. Арутюнян Георгій Рівне, громадянини Грузії 04.07.1960
2. Байдовський Сергій Романович Нововолинськ 21 серпня 1990 року
3. Бондарев Сергій Анатолійович Київ 24.11.1981
4. Бондарчук Сергій Миколайович Старокостянтинів Хмельницької обл. 09.09.1961
5. Брезденюк Валерій Вінниця 50 років
6. Вайда / Байда Богдан Іванович с.Летня Дрогобицький район Львівська область 28.04.1965
7. Варениця Роман Михайлович с. Старий Яр, Яворівський район Львівська область 11.12.1978
8. Васильцов Віталій Валерійович Київська обл., Біла Церква 1977
9. Веремій В’ячеслав Васильович Київ 22.02.1980
10. Войтович Назар Юрійович Тернопільщина 1996 р.н. (на момент загибелі – неповнолітній)
11. Голоднюк Устим Володимирович Збараж, Тернопільська обл 12 серпня 1994 року
12. Горошишин Максим с.Грушківка, Кам’янський р-н, Черкаська обл. 25 років
13. Гриневич Едуард Миколайович с. Деревки, Любешівський район, Волинська область 31.05.1985
14. Гурик Роман Вікторович (Ігорович – ?) Івано-Франківськ 1994
15. Дворянець Антоніна Бровари 62 роки
16. Дзявульський Микола Степанович Шепетівка, Хмельницька обл. 1958 р.н.
17. Дигдалович Андрій Іванович с.Сокільники, Пустомитівський р-н, Львівська обл. 03.06.1973
18. Дідич Сергій Васильович Городенка (Івано-Франківська обл.) 44 роки
19. Дмитрів Ігор Федорович с.Копанки Калушського р-ну Івано-Франківської області 30 років
20. Жаловага Анатолій Григорович Львів 13.03.1980
21. Жеребний Володимир Миколайович м. Рудки, Самбірський район, Львівська область 06.10.1985
22. Зайко Яків Якович Житомир 73 роки
23. Захаров Володимир Костянтинович 57 років
24. Капінос Олександр Тернопільська обл., Кременець 10.03.1984
25. Кемський Сергій Олександрович Керч 1981
26. Кіпіані Давид
27. Кіщук Володимир Юрійович Запорізька обл. 1956 р.н.
28. Костенко Ігор Ігорович Тернопільська область Бучацький район село Зубрець 31.12.1991
29. Корнеєв Анатолій Петрович с. Гаврилівці Кам’янець-Подільського району
30. Корчак Андрій Львівська обл., Стрий 49 років
31. Котляр Євген Харків 1980 р.н.(в квітні було б 34)
32. Коцюба Віталій Миколайович Львів 07.07.1982
33. Креман Іван Кременчук
34. Кульчицький Володимир Станіславович Київ 1949 р.н.
35. Мовчан Андрій Сергійович Київ (Святошино) 17.01.1980 р.н.
36. Мойсей Василь Михайлович Ківерці Волинської області 23.03.1992 р.н.
37. Наумов Володимир Григорович село Шевченко, Добропільського р-ну, Донецької області. 9 березня 1970 року
38. Опанасюк Валерій Адамович Рівне 20.05.1971 р.н.
39. Пагор Дмитро Хмельницький 21рік
40. Павлюк Володимир Коломия біля 40 років
41. Паньків Микола с.Лапаївка Львівської обл. 39 років
42. Паращук Юрій Григорович м. Тальне, Черкаська обл. 01.07.1966
43. Пасхалін Юрій Олександрович Черкаська обл. 1984 р.н.
44. Плеханов Олександр Вікторович 07.03.1991
45. Полянський Леонід Петрович приблизно 35 років
46. Саєнко Андрій Степанович Фастів, Київська обл. 1962 р.н.
47. Сердюк Ігор Кременчук, Полтавська обл. 40 років
48. Смолянський Віталій Віталійович Уманський район, с. Фурманівка
49. Сольчаник Богдан Зиновійович Старий Самбір, Львівська обл. 25.07.1985 року
50. Тарасюк Іван Миколайович Волинська область смт Олика. 28 січня 1993 року
51. Ткачук Ігор Михайлович с. Велика Кам’янка, Івано-Франківська область 01.09.1975
52. Точин Роман Львівська область Жадачівський район , місто Ходорів 1969 р.н.
53. Тур (Бльок) Іван Іванович м.Городок Львівської області 21.07.1973
54. Ушневич Олег Михайлович Дрогобич (Сколе – ?) 1982 р.н.
55. Храпаченко Олександр Володимирович Місто Рівне , вул Волинської дивізії 11-а кВ 72 18.09.1987
56. Хурція Зураб Грузія 29.07.1960
57. Чаплінський Влад (Володимир – ?) Обухів
58. Черненко Андрій 35 років
59. Чміленко Віктор Іванович Кіровоградська область, Бобринецький район, с.Борисівка 1961 р.н.
60. Царьок Олександр Миколайович с. Калинівка, Васильківський район Київської області.
61. Шаповал Сергій Борисович Київ 1969 р.н. (1968 – ?)
62. Шилінг Йосип Михайлович 14.03.1952
63. Шимко Максим Вінниця 33 роки
64. Щербанюк Олександр Миколайович Чернівці 02.01.1968

Поділіться цим у...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.